Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

To nie ja, to brat bliźniak

Data publikacji 22.07.2008

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali wczoraj Sławomira P. 40-latek wpadł w chwili, gdy próbował sprzedać w skupie złomu skradzione elementy metalowe. Funkcjonariuszom mężczyzna tłumaczył, że ze sprawą nie ma nic wspólnego, a winą obarczał najpierw brata bliźniaka, a następnie nieznaną mu osobę. Noc spędził w policyjnej celi. Dziś jego sprawą zajmą się dochodzeniowcy.

Gdy tylko dyżurny z Ożarowa Mazowieckiego otrzymał informację o mężczyźnie, który ukradł przekładnie kierownicze od wózków widłowych, a teraz próbuje sprzedać je w skupie złomu, natychmiast zainterweniował. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Mundurowi szybko ustalili, że w weekend takie właśnie elementy zostały skradzione z terenu jednej z ożarowskich firm. Pracownicy od razu rozpoznali części, które Sławomir P. przyniósł do skupu złomu.

Sławomir P. najpierw stwierdził, że ma brata bliźniaka, potem zaś, że to jakiś nieznany mężczyzna kazał mu sprzedać złom, w kolejnej wersji oświadczył, że wszystkie te elementy po prostu znalazł. 40-latek był pijany. Miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, a noc spędził w policyjnej celi. Dziś jego sprawą zajmą się policjanci z dochodzeniówki, którzy wyjaśnią okoliczności zarówno samej kradzieży, jak i posiadania przez zatrzymanego przedmiotów pochodzących z przestępstwa.
Powrót na górę strony