Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieletni włamywacze

Data publikacji 22.07.2008

Policjanci ze Sławna zatrzymali 5 chłopców w wieku od 12 do 16 lat, którzy włamali się do sklepu spożywczego. Nieletni włamywacze ukradli alkohol, papierosy oraz słodycze. Wartość skradzionych rzeczy oszacowano na około 3 tys. złotych. O losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.

We wczesnych godzinach rannych policjanci z KPP Sławno otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów w gminie Sławno. Pod wskazany adres skierowano grupę dochodzeniowo - śledczą. Na miejscu ustalono, że sprawcy weszli do środka po wykręceniu wentylatora znajdującego się w ścianie budynku. Łupem włamywaczy padł alkohol, papierosy oraz słodycze i napoje o wartości około 3 tys. zł.

Na podstawie znalezionych przy sklepie przedmiotów oraz pozostawionych śladów policjanci wpadli na trop sprawców włamania. Podczas przeszukań mieszkań i budynków gospodarczych wytypowanych osób funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty. Włamywaczami okazało się 5 chłopców w wieku od 12 do 16 lat. Sprawą nieletnich włamywaczy zajmie się sąd rodzinny.
Powrót na górę strony