Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradzionym tico na dyskotekę

Data publikacji 22.07.2008

Policjanci z Czerniejewa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli samochód i pojechali nim na dyskotekę. Gdy rozbawieni wracali z imprezy zabrakło im paliwa, więc pojazd zostawili na drodze. Teraz za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

Mieszkanka Czerniejewa powiadomiła policjantów, że włamano się do jej garażu i skradziono samochód. Kobieta nie była w stanie precyzyjnie podać daty zdarzenia, ponieważ przez dwa dni przebywała poza miejscem zamieszkania. Mundurowi z Czerniejewa od razu zaczęli szukać utraconego pojazdu i sprawców kradzieży. Po kilku godzinach samochód znaleziono w miejscowości Paszyn. Pojazd został poddanym dokładnym oględzinom. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli liczne ślady.

Miejscowi stróże prawa na podstawie zebranego materiału wytypowali sprawców. Okazali się nimi 18-letni Radosław N. i 19-letni Paweł G. Mężczyźni wczoraj zostali zatrzymani. Wyjaśnili policjantom, że skradzionym tico pojechali na dyskotekę, gdzie bawili się przez kilka godzin. Kiedy wracali, w Paszynie zabrakło im paliwa, więc porzucili samochód. Teraz poniosą konsekwencje swoich zachowań. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.
Powrót na górę strony