Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotykowa gościnność

Data publikacji 22.07.2008

Ponad pół kilograma marihuany zabezpieczyli w mieszkaniu wynajmowanym przez Łukasza F. kryminalni z warszawskiej Woli. Policjanci, zaraz po uzyskaniu informacji od kolegów z komendy w Białej Podlaskiej, postanowili sprawdzić jego mieszkanie. Jak wynika z policyjnych ustaleń, Łukasz F. w przestępczy proceder wciągnął również swojego brata.

Gdy do policjantów z warszawskiej Woli, specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, wpłynęła informacja o 20-latku handlującym narkotykami, natychmiast postanowili ją sprawdzić. Z uzyskanych materiałów wynikało, że Łukasz F., mieszkaniec województwa lubelskiego, nie tyko studiował i pracował w Warszawie, ale również rozprowadzał środki odurzające.

Wczoraj rano kryminalni weszli do wynajmowanego przez 20-latka mieszkania. W środku zastali trzech młodych mężczyzn, wśród nich Łukasza F. Podczas przeszukania pomieszczeń, w jednym z pokoi, funkcjonariusze znaleźli dużą reklamówkę, a w niej cztery mniejsze z zawartością marihuany. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 550 gramów narkotyku.

Jak ustalili policjanci Łukasz F. ze swojego rodzinnego miasta przewoził do stolicy środki odurzające, którymi "częstował" swoich współlokatorów. W ten przestępczy proceder 20-latek wciągnął także 18-letniego brata.

Film Narkotykowa gościnność


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Narkotykowa gościnność (format flv - rozmiar 2.03 MB)

Powrót na górę strony