Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znalazł ciało brata

Data publikacji 22.07.2008

Policjanci ze Świebodzina zatrzymali dzisiaj po południu 4 osoby, które mogą mieć związek ze śmiercią 41-letniego mężczyzny. Ciało w mieszkaniu znalazł brat, który przyszedł go odwiedzić, natychmiast też powiadomił Policję. W tej chwili policjanci ustalają co się wydarzyło, a zatrzymani zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu.

Dzisiaj po godzinie 13:00 policjanci zostali poinformowani o zwłokach mężczyzny w jednym z mieszkań w Świebodzinie. Ciało 41-letniego właściciela mieszkania znalazł jego brat, który akurat przyszedł w odwiedziny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w mieszkaniu odbywała się impreza podczas, której biesiadnicy pili alkohol. Mężczyzna zginął w godzinach porannych. Zmarł w wyniku zadanych mu nożem ran kłutych i ciętych.

Po trzech godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali 3 mężczyzn i kobietę, którzy brali udział w alkoholowej imprezie w mieszkaniu 41-letniego mężczyzny. Istnieją podejrzenia, że brali oni udział w zabójstwie. Policja ciągle zbiera materiały w tej sprawie. A zatrzymani zostaną przesłuchani dopiero kiedy wytrzeźwieją, ponieważ w trakcie zatrzymania wszyscy byli po spożyciu alkoholu.
Powrót na górę strony