Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył narkotyki w schowku na strychu

Data publikacji 23.07.2008

180 tabletek ekstazy, prawie 100 gram marihuany, ok. 20 gram kokainy i ponad 27 tys. zł zabezpieczyli wczoraj kryminalni z warszawskiej Woli. Część narkotyków znaleziono przy zatrzymanym 18-letnim Łukaszu J., resztę na strychu, w specjalnym schowku pod podłogą. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj w południe wolscy kryminalni zorganizowali zasadzkę, w którą wpadł podejrzewany o posiadanie narkotyków Łukasz J. Z wiedzy jaką dysponowali policjanci wynikało, że 18-letni mężczyzna niebawem podjedzie taksówką na jedną z ulic. Tam też policjanci cierpliwie na niego czekali. Po kilkunastu minutach pod pobliski budynek podjechał samochód. Funkcjonariusze postanowili upewnić się, że pasażer to właśnie Łukasz J. Jeden z policjantów podszedł do taksówki i pod pozorem zapytania o drogę, zajrzał do środka. Gdy był już pewien, że na tylnej kanapie siedzi podejrzewany przez nich mężczyzna wraz z kolegą przystąpili do akcji. W momencie, kiedy 18-atek wysiadał z samochodu, wpadł wprost w ręce funkcjonariuszy.

Łukasz J. był bardzo zaskoczony zatrzymaniem. Podczas legitymowania próbował oszukać policjantów, podając dane personalne brata. Jednak na nic mu się to zdało. Po przeszukaniu jego kieszeni okazało się, że ma przy sobie 180 tabletek ekstazy, 19 gram marihuany i prawie 20 gram kokainy. Wszystkie narkotyki zabezpieczono.

Policjanci sprawdzili także mieszkanie Łukasza J. Na strychu odkryli specjalnie przygotowaną do przechowywania narkotyków skrytkę, a w niej słoiki po marihuanie, wagę elektroniczną, łyżeczki i prawie 80 gram marihuany. Policjanci zabezpieczyli także ponad 27 tys zł. na poczet przyszłych kar.

Dzisiaj Łukaszem J. zajmą się dochodzeniowcy. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.
Powrót na górę strony