Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany z narkotykami

Data publikacji 23.07.2008

Policjanci z Wrocławia zatrzymali mężczyznę poszukiwanego w celu osadzenia w zakładzie karnym. W zajmowanym przez niego mieszkaniu znaleźli ponad 1 tys. porcji marihuany i amfetaminy. Śledczy ustalają teraz, czy poszukiwany nie był również dilerem narkotykowym.

Policjanci z Wrocławia od dłuższego czasu ścigali 38-letniego mężczyznę, poszukiwanego w celu osadzenia w zakładzie karnym. Kiedy ustalili jego ostatnie miejsce zameldowania okazało się, że zajmuje on zupełnie inne lokum. Szybko namierzyli i ten adres. Funkcjonariusze podejrzewali, że przechowuje on tam narkotyki. Kiedy wkroczyli do mieszkania, gruntownie je przeszukali. Znaleźli w nim ponad 1150 porcji amfetaminy i marihuany. Część narkotyków ukryta była w skrzynce licznikowej lokalu, pozostałe mężczyzna schował w szufladach w pokoju.

38-latek został zatrzymany. Trafił do aresztu śledczego. Teraz, oprócz kary za wcześniej popełnione przestępstwa, poniesie odpowiedzialność za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Śledczy sprawdzają, czy mężczyzna nie handlował środkami odurzającymi.
Powrót na górę strony