Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Obiecał policjantom 1000 zł

Data publikacji 23.07.2008

Policjanci z Mielna zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaproponował im 1 tys. zł łapówki. Kierował autem będąc nietrzeźwy, a kiedy badanie alkotestem to potwierdziło zaproponował Policjantom łapówkę. Teraz odpowie i za jazdę po pijanemu i za próbę korupcji.

W nocy noc na ulicy Chrobrego w Mielnie patrol Policji zatrzymał samochód do kontroli drogowej. Mężczyzna, który nim kierował złamał zakaz wjazdu w uliczkę. Podczas sprawdzania dokumentów policjanci wyczuli od niego woń alkoholu i poddali go badaniu alkotestem. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Po badaniu Marcin R. stwierdził, że jeśli policjanci pozwolą mu odejść i zapomną o sprawie, dostaną od niego 1 tys. zł, które miał przy sobie. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził trzeźwiejąc w policyjnym areszcie.

Za obietnicę wręczenia korzyści majątkowej policjantom i kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości mieszkaniec województwa mazowieckiego odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór Policji, zakaz opuszczania kraju i zajęcie mienia.
Powrót na górę strony