Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kamera zarejestrowała wandala

Data publikacji 23.07.2008

23–letni Marcin M. wpadł w ręce mundurowych zaraz po tym, jak "zajął się" sygnalizatorem świetlnym. Do sukcesu policjantów przyczynił się monitoring miejski. Wandal usłyszał już zarzuty niszczenia mienia na kwotę 1500 złotych i poddał się dobrowolnie karze.

Była czwarta nad ranem, kiedy policjanci z Białołęki zostali zaalarmowani przez operatora monitoringu o wandalach niszczących sygnalizator świetlny. Policjanci niezwłocznie pojechali na ulicę Światowida. Dojeżdżając na miejsce już z daleka widzieli młodego mężczyznę demolującego urządzenie. Już po chwili Marcin M. miał na rękach kajdanki. 23–latek razem z policjantami pojechał do komendy przy Myśliborskiej. Tam badanie, wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu we krwi.

Gdy tylko Marcin M. wytrzeźwiał usłyszał zarzuty niszczenia mienia na kwotę 1500 złotych. Przyznał się do popełnionego czynu. 23–latek podda się dobrowolnie karze pięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Mężczyzna będzie musiał także zapłacić za naprawę zniszczonej rzeczy.
Powrót na górę strony