Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 24.07.2008
Warszawa, 24.07.2008 r.


POLICJANTKI, POLICJANCI, PRACOWNICY POLICJI


Z okazji Święta Policji wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji składam najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności.


Policja pełni szczególną misję społeczną, zapewniając obywatelom naszego kraju spokój i bezpieczeństwo. To dzięki Waszej wytrwałej, pełnej poświęceń służbie, skuteczności i profesjonalizmowi praca Policji cieszy się coraz większym uznaniem społeczeństwa. Waszą zasługą są także sukcesy przełożonych.

To Wy zawsze byliście i jesteście do dyspozycji innych, zawsze pierwsi tam, gdzie trzeba nieść pomoc. Potraficie, nie zważając na trudy i niedogodności, z uporem, konsekwencją i niezbędną wrażliwością realizować podstawową misję Policji. Dziękuję Wam za to.

W tym szczególnym dniu życzę Wam samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo naszych obywateli. Niechaj trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Was zawsze źródłem satysfakcji i zadowolenia, a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość.

Proszę również o przekazanie moich serdecznych podziękowań i słów uznania Waszym rodzinom i najbliższym, którzy Was wspierają, których wyrozumiałość i życzliwość jest niezbędna dla dobrego wykonywania obowiązków.nadinspektor Andrzej MATEJUK


Powrót na górę strony