Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjni "wodniacy" znowu w akcji

Data publikacji 24.07.2008

Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego kolejny raz uratowali tonących turystów. Tym razem pomocy potrzebowali czterej młodzi ludzie pływający na deskach surfingowych. Byli wyziębieni i osłabieni. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji policjantów, nic im się nie stało. Kilka dni temu "wodniacy" udzielili pomocy trzem młodym osobom, które wypadły z przewróconej łódki.

Dochodziła godzina 12.50, gdy policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego otrzymali sygnał, że w Zalewie Sulejowskim młodzi ludzie pływający na deskach wzywają pomocy. Policjanci patrolujący zalew natychmiast udali się we wskazane miejsce. Około 300 metrów od brzegu zauważyli dryfujących czterech deskarzy. Od razu ruszyli im na ratunek i bardzo sprawnie wyciągnęli ich na brzeg. Młodzi ludzie byli wyziębieni i osłabieni, na szczęście mieli na sobie kamizelki asekuracyjne.

Była to już kolejna udana akcja tomaszowskiej Policji wodnej. W poniedziałkowe popołudnie policjanci patrolujący Zalew Sulejowski zauważyli przewróconą łódkę i trzy młode osoby w wodzie, które wzywały pomocy. Mundurowi wydobyli ich z wody. Również w tym wypadku wszystko zakończyło się szczęśliwie.
Powrót na górę strony