Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oszustka zatrzymana, policjanci szukają pokrzywdzonych

Data publikacji 24.07.2008

Mimo młodego wieku Anna Ł. ma już na swoim koncie przestępstwa rozbójnicze, kradzieże i włamania. Wpadła, kiedy próbowała oszukać starsze małżeństwo działając metodą "na wnuczka". Policjanci z Targówka podejrzewają, że może mieć na swoim koncie znacznie więcej takich przestępstw.

Kryminalni z Targówka zatrzymali 23–letnią oszustkę. Anna Ł. próbowała wyłudzić od starszego małżeństwa 16 tys. złotych, działając metodą „na wnuczka”. Na szczęście zdradził ją mały szczegół. Anna Ł. podała się za kuzynkę małżeństwa. Nie wiedziała, że prawdziwa krewna wyjechała parę dni temu za granicę. To wzbudziło podejrzenia ofiar, które natychmiast o wszystkim powiadomiły Policję.

Mimo młodego wieku Anna Ł. ma już na swoim koncie 13 rozbojów, kradzież rozbójniczą, kradzież i dwa włamania. Policjanci z Targówka podejrzewają, że Anna Ł. mogła oszukać większą ilość osób. Wszystkich poszkodowanych prosimy o kontakt z komisariatem policji Warszawa Targówek, ul. Chodecka 3/5, tel. dyżurny: 0-22 603-86-40 lub 997.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ, działając na podstawie art.13 ust.3 ustawy prawo prasowe i art. 326 par 3 pkt.4 kpk, mając na uwadze, iż interes społeczny wymaga publikacji wizerunku podejrzanej - w celu ustalenia osób pokrzywdzonych jej działaniami - zarządziła publikację wizerunku Anny Ł. w środkach masowego przekazu.
Powrót na górę strony