Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł konkubinę

Data publikacji 24.07.2008

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zostali poinformowani przez właścicielkę mieszkania, że jej konkubent ukradł jej kamerę i pieniądze. Policjanci po kilku godzinach od zgłoszenia zatrzymali 47-letniego mężczyznę. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem 35-letnia kobieta zawiadomiła dyżurnego Policji o awanturze domowej i kradzieży. Jak ustalili stróże prawa pokrzywdzona poszła do pracy na nocną zmianę. Jej trójka dzieci wieczorem poszła spać pozostawiając drzwi wejściowe nie zamknięte. W tym czasie jej 47-letni konkubent wszedł do otwartego mieszkania i wykorzystując sen nastolatków zabrał z szafki kamerę o wartości 700 złotych i 250 złotych. Kiedy o 4:00 nad ranem właścicielka wróciła do domu, zastała śpiącego w kuchni nietrzeźwego mężczyznę. Ten obudził się, zaczął wyzywać kobietę i obrażał ją wulgarnymi słowami. 31-latka zadzwoniła na policję, ale w tym czasie awanturnik uciekł.

Około godziny 10:00 zorientowała się również, że w szafie nie ma pieniędzy i kamery. Jeszcze tego samego dnia „wywiadowcy” zatrzymali 47-letniego piotrkowianina, który przebywał u swojej matki. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje stróże prawa będą prowadzić czynności wyjaśniające. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony