Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł Buddę i Sziwę

Data publikacji 24.07.2008

Ursynowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mieszkaniową. Paweł K. w chwili zatrzymania miał przy sobie łup w postaci dwóch figurek: Buddy i Sziwy. To nie pierwsze tego typu przestępstwo, jakiego dopuścił się 25–latek.

Mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy KEN dostrzegli dziwnie zachowującego się mężczyznę, który chodził od mieszkania do mieszkania i sprawdzał , czy któreś z nich jest otwarte. Natychmiastowe powiadomienie ochrony budynku i Policji pozwoliło na sprawne zatrzymanie Pawła K. Mundurowi znaleźli przy 25–latku dwie figurki: Buddy i Sziwy, które godzinę temu zginęły z mieszkania znajdującego się dwie ulice dalej.

Tylko w ciągu kilkunastu ostatnich dni policjanci z ursynowskiego komisariatu otrzymali wiele zgłoszeń, dotyczących podobnych przestępstw w rejonie ulicy KEN. Sposób, w jaki działał złodziej był niemal jednakowy. Wykorzystywał on nieuwagę domowników, a zwłaszcza to, że nie zamykali oni na klucz drzwi wejściowych. Wówczas sprawca wchodził niepostrzeżenie i zabierał to, co miał w zasięgu ręki. Policjanci ustalają, czy ich sprawcą nie jest zatrzymany 25-latek.
Powrót na górę strony