Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany złodziej samochodu

Data publikacji 27.07.2008

Policjanci z Orzysza zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który jak się okazało chwilę wcześniej ukradł volkswagena golfa. Żeby tego było mało, 22-latek był też poszukiwany przez Zakład Karny w Białymstoku w związku z tym, że nie wrócił z przepustki. Za popełnione czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w godzinach rannych oficer dyżurny policji w Orzyszu otrzymał informację, że po jednej z dróg wężykiem porusza się volkswagen golf. Policjanci zatrzymali kierowcę auta. W trakcie rozmowy od kierującego czuć było zapach alkoholu. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Żeby tego było mało, to 22-latek posiadał przy sobie dwa portfele z nie należącymi do nie go dokumentami i nie potrafił wyjaśnić skąd je ma. Mężczyzna został zatrzymany. W komendzie okazało się, że jest poszukiwany przez Zakład Karny w Białymstoku (nie wrócił z przepustki), a auto którym kierował zostało kilka minut wcześnie skradzione z jednego z parkingów w gminie Giżycko. Jak ustalili policjanci dwa portfele, które posiadał przy sobie mieszkaniec gminy Giżycko również zostały wcześniej skradzione.

Teraz 22-letni Kamil S. wróci z powrotem do Zakładu Karnego w Białymstoku. Ponadto za swoje ostatnie wyczyn odpowie przed sadem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony