Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał automaty do gier

Data publikacji 30.07.2008

Sąd rejonowy w Radomsku tymczasowo aresztował 47-letniego mężczyznę, który okradał automaty do gier. W ciągu dwóch dni skradł co najmniej 2 tys. zł. Jeden z właścicieli automatów nabrał podejrzeń wobec "hazardzisty" i powiadomił policjantów, którzy go zatrzymali.

Policjanci z Radomska zatrzymali nieuczciwego mieszkańca Sandomierza, który w ciągu dwóch dni - 25 i 26 lipca - skradł co najmniej 2 tys. złotych z automatów do gier znajdujących się w lokalach rozrywkowych. Złodziej do czytnika automatów wprowadzał banknot o nominale 100 złotych z przymocowaną nitką, naliczając w ten sposób punkty - kredyty. Następnie przy pomocy tej nitki wyciągał banknot i wypłacał pieniądze z naliczonych punktów. W jednym z automatów ukradł w ten sposób 300 złotych w drugim 1700 złotych.

Właściciel drugiego lokalu nabrał pewnych podejrzeń i postanowił bliżej przyjrzeć się nieznanemu klientowi, który z zapałem oddawał się grze hazardowej. O swoich spostrzeżeniach powiadomił policjantów.

Złodziej został zatrzymany prze policjantów i osadzony w areszcie. Obecnie ustalani są inni ewentualni pokrzywdzeni w tej sprawie.
 

Powrót na górę strony