Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

16-latka zdemolowała klub

Data publikacji 30.07.2008

Policjanci z warszawskiej Pragi zatrzymali 16-letnią dziewczynę, która pod wpływem alkoholu zdemolowała klub przy ulicy Ząbkowskiej. Sylwia D. miała niemal jeden promil alkoholu we krwi. Młoda kobieta jest znana stróżom prawa. Policjanci prowadzili już przeciwko niej sprawy za znęcanie się nad rówieśnikami, groźby karalne i stosowanie przemocy.

Około drugiej w nocy menager jednego z klubów na Pradze Północ wezwał na pomoc policję. Jak poinformował, kompletnie pijana klientka demolowała mu lokal. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Tam mundurowi zatrzymali, dobrze im znaną z powodu wcześniejszych notowań, Sylwię D.

Jak ustalili policjanci, 16-latka od razu po wejściu do klubu wszczęła awanturę. Była przy tym bardzo agresywna i wulgarna. W pewnym momencie chwyciła stojący na stole świecznik i rzuciła nim w lustro. Wychodząc z lokalu wybiła także szybę w drzwiach. Właściciel oszacował straty na około 400 złotych.

Policjanci z referatu do spraw nieletnich i patologii niejednokrotnie, w przeszłości zatrzymywali Sylwię D. za znęcanie się nad rówieśnikami, groźby karalne i stosowanie przemocy. Tym razem 16-latka odpowie przed sądem rodzinnym za zniszczenie mienia.
 

Powrót na górę strony