Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawiał konopie w donicach

Data publikacji 31.07.2008

Policjanci z Dębna zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który miał przy sobie ok. 2 gramów amfetaminy. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 3 donice, w których nastolatek hodował konopie indyjskie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lata za posiadanie i uprawianie narkotyków.

Wczoraj około południa policjanci z Dębna otrzymali pewne informacje dotyczące 18-letniego mieszkańca gminy. Z informacji wynikało, że Bartosz S. może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci postanowili to sprawdzić, zaczęli obserwować mężczyznę. Podczas legitymowania 18-latka okazało się, że przy sobie ma on ok. 2 gramów amfetaminy.

Mężczyznę zatrzymano, a następnie przeszukano jego mieszkanie. Wtedy okazało się, że hodował on konopie indyjskie w doniczkach. Policjanci w mieszkaniu znaleźli trzy donice z konopiami oraz worek z zapięciem strunowym z nasionami konopi. Przeprowadzono testy potwierdzające zawartość środków odurzających w zabezpieczonych narkotykach. Narkotyki zostały zabezpieczone w komisariacie w Dębnie.

Mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania i hodowli narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony