Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł właściciel "dziupli"

Data publikacji 31.07.2008

W ręce stołecznych i płońskich policjantów wpadł 34-letni Krzysztof S. ps. "Sosna". Mężczyzna, na jednej z posesji pod Płońskiem, zorganizował "dziuplę". Tam przestępcy przechowywali kradzione auta. Kilka tygodni temu kryminalni zabezpieczyli tam samochody warte ponad 300 tys. zł.

Kilka tygodni temu funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową zlikwidowali „dziuplę”, w której przestępcy przechowywali skradzione auta. W jednej z podpłońskich miejscowości policjanci zabezpieczyli auta skradzione z terenu województwa mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego, których wartość przekraczała 300 tys. złotych.

Kryminalni dalej pracowali nad tą sprawą i szukali mężczyzny, który zorganizował "dziuplę". Stołeczni policjanci szybko ustalili, gdzie przebywał. Wczesnym rankiem weszli na wytypowaną posesję. Kiedy policjanci znaleźli się na podwórku, przestępca próbował uciec i skryć się za pomieszczeniami gospodarczymi. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany. Krzysztof S. ps. "Sosna" (34 l.) został przekazany policjantom z Płońska, którzy prowadzą sprawę.

Zatrzymanemu mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty paserstwa mienia znacznej wartości, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Film Wpadł właściciel "dziupli"


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadł właściciel "dziupli" (format flv - rozmiar 2.05 MB)

Powrót na górę strony