Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana z podróbkami kosmetyków i odzieży

Data publikacji 31.07.2008

Perfumy oraz odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi zabezpieczyli stołeczni policjanci u 36-letniej mieszkanki Pruszkowa. Wszystko wskazuje na to, że kobieta od kilku miesięcy zaopatrywała handlarzy w podróbki kosmetyków i odzieży. Wyroby najprawdopodobniej pochodzą z przemytu. Szacuje się, że wartość zabezpieczonego towaru wynosi co najmniej 35 tys. złotych.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą i stołeczni wywiadowcy są stale obecni na warszawskich bazarach i targowiskach. Kontrolują miejsca, w których sprzedawcy mogą handlować nielegalnym towarem. Sprawdzają każdą informację o nielegalnym procederze. Tak też było i tym razem.

36-letnia mieszkanka Pruszkowa wpadła w ręce stołecznych policjantów na terenie bazaru na Stadionie X-lecia. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niej ponad 194 sztuki podrobionych wyrobów perfumeryjnych oraz 72 sztuki odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Ich wartość szacuje się na co najmniej 35 tys. złotych. Wyroby te prawdopodobnie pochodzą z przemytu.

Jak ustalono, Marzena U. od kilku miesięcy zaopatrywał handlarzy w podróbki kosmetyków. Zrobiła sobie z tego zajęcia stałe źródło dochodu. Teraz jej sprawą zajmą się policjanci z Pragi Południe.
 

Powrót na górę strony