Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA wpadł w Radomiu

Data publikacji 31.07.2008

Kryminalni z Radomia po pościgu zatrzymali 28-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania wydanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzieże i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.

Policjanci ustalili, że poszukiwany ENA przez policję niemiecką za kradzieże i udział w zorganizowanej grupie przestępczej Ernest P. może przebywać w podradomskiej miejscowości. Gdy pojechali w ustalone miejsce, 28-latek na widok funkcjonariuszy uciekł do domu jednorodzinnego sąsiadów, pozamykał wszystkie drzwi i nie chciał otworzyć ich policjantom. Zapomniał jednak o oknie na poddaszu. Kryminalni weszli na dach domku i przez niedomknięte okno wypatrzyli uciekiniera w pomieszczeniu.

Gdy ten zorientował się, że zaraz zostanie zatrzymany, próbował jeszcze ucieczki przez balkon. Jednak wpadł prosto w ręce policjantów, którzy dla bezpieczeństwa obstawili całą posesję.

Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie będzie oczekiwał na przekazanie niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Powrót na górę strony