Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przekazali prezenty dla dzieci

Data publikacji 31.07.2008

Przybory szkolne, maskotki, pomoce dydaktyczne i słodycze przekazali dziś chełmscy policjanci dla dzieci z ośrodka szkolno - wychowawczego w Dorohusku. Wszystkie te upominki policjanci, zebrali podczas akcji zorganizowanej w trakcie obchodów Święta Policji.

Od kilku lat w chełmskiej komendzie tradycją jest, że zaproszeni na policyjne święto goście, zamiast kwiatów przynoszą upominki dla dzieci. Dary zebrane podczas Święta Policji komendant miejski Policji w Chełmie insp. Mirosław Sobczuk w asyście komendanta komisariatu Policji w Dorohusku podinsp. Mirosława Weskidy i oficera prasowego podinsp. Henryka Marciniaka - przekazali dziś dzieciom z ośrodka szkolno – wychowawczego w Dorohusku. Wśród upominków znalazły się przybory szkolne, maskotki, pomoce dydaktyczne, artykuły piśmiennicze oraz słodycze.

Z racji trwających wakacji prezenty w imieniu swoich podopiecznych odebrała z rąk policjantów dyrektor ośrodka. Wszystkie upominki zostały złożone w pracowni komputerowej.

Pani dyrektor przyznała, że dzieci po powrocie z wakacji z pewnością będą mile zaskoczone niespodzianką. Policjanci mają nadzieję, że prezenty sprawią radość wszystkim dzieciom i pozwolą im radośniej przygotować się do zbliżającego się roku szkolnego.
 

Powrót na górę strony