Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Motocyklista potrącił policjanta

Data publikacji 01.09.2008

26-letni Kamil R., który potrącił wczoraj policjanta drogówki, został zatrzymany przez wołomińskich stróżów prawa. Po zderzeniu z mundurowym kierujący stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na jezdnię. Jak się okazało, mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto znaleziono przy nim narkotyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16.30. Policjanci z wołomińskiej drogówki zauważyli dwóch motocyklistów. Na sygnał dany przez funkcjonariuszy pierwszy natychmiast się zatrzymał. Drugi zwolnił, po czym najechał na zatrzymującego go funkcjonariusza. Motocyklista po zderzeniu z policjantem nie zapanował nad pojazdem i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów przewrócił się na jezdnię.

Mundurowi natychmiast przystąpili do zatrzymania mężczyzny. Ten w trakcie czynności stawiał opór, wyrywał się, a nawet próbował uciekać. 26-letni Kamil R. trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusz, który został potrącony, pomimo odniesionych obrażeń założył jeszcze sprawcy kajdanki. Zaraz potem trafił do szpitala na obserwację. Po opatrzeniu ran wrócił do domu.

Policjanci ustalili, że Kamil R. miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto znaleziono przy nim amfetaminę i marihuanę. Od kierującego pobrano też krew do badań na zawartość narkotyków w organizmie. Teraz za swoje czyny motocyklista odpowie przed sądem.

Powrót na górę strony