Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kasjer ukradł około 10 tysięcy złotych

Data publikacji 02.09.2008

Policjanci zatrzymali 37-letniego poznaniaka, który w przeciągu dwóch miesięcy oszukał swojego pracodawcę na co najmniej kilka tysięcy złotych. Piotrowi G. grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

W jednym ze sklepów w centrum miasta od dłuższego czasu ginęły towary wystawione na sprzedaż. Po przeprowadzeniu wnikliwych kontroli właściciel sklepu odkrył, że jeden z pracowników nabija na kasę sprzedany towar, a po wyjściu klienta za pomocą specjalnych klawiszy wycofuje transakcję i wyciąga z kasy pieniądze.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku oszustwa w miejscu pracy. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Piotr G. próbował usprawiedliwiać swoje postępowanie ciężką sytuacją materialną.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek ukradł ze sklepu około 10 tysięcy złotych. W przeszłości mężczyzna był już kilkakrotnie karany za podobne przestępstwa.

Piotrowi G. zostały przedstawione zarzuty za wielokrotne dokonywanie oszustw w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony