Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Już dzisiaj spełniamy marzenia

Data publikacji 02.09.2008

Dzisiaj w Klinice Hematologii Akademii Medycznej w Gdańsku pojawili się policjanci. Odwiedzili oni ciężko chorego Oskara, który bardzo chce zostać policjantem, kiedy dorośnie. Funkcjonariusze postanowili już teraz spełnić największe marzenie chłopca. Otrzymał on legitymację policyjną i mógł przejechać się radiowozem na sygnale. Przy okazji policjanci przygotowali wiele atrakcji dla innych małych pacjentów kliniki, czym sprawili im wielką radość.

Oskar od najmłodszych lat interesuje się policją. W przyszłości chce zostać policjantem i jest zafascynowany pracą funkcjonariuszy. Niestety jego beztroskie dzieciństwo przerwała choroba, ale Oskar na pewno nie zrezygnuje ze swoich marzeń. Tym bardziej, że informacja o chłopcu dotarła do policjantów, a ci postanowili już teraz spełnić jego marzenia.

Dzisiaj policjanci z wydziałów prewencji i ruchu drogowego KWP w Gdańsku wspólnie z policjantami z kartuskiej komendy odwiedzili Oskara w Klinice Hematologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Mundurowi przygotowali dla niego wiele niespodzianek. Chłopiec otrzymał legitymację policyjną i miniaturkę radiowozu. Miał także okazję przejechać się radiowozem na sygnale.

Policjanci nie zapomnieli także o innych małych pacjentach. Dla każdego z nich przygotowali drobne upominki. Wszystkich chętnych zaprosili na przejażdżkę radiowozami.

Ta mała atrakcja sprawiła im największą radość, co było widać po uśmiechach na twarzach małych pacjentów.
 

Powrót na górę strony