Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

V Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Górskim

Data publikacji 04.09.2008

W Krakowie pod patronatem komendanta głównego Policji odbyły się V Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Górskim. Na trudnej, górskiej trasie o długości ponad 65 km wśród kobiet zwyciężyła Ewa Karpienia, a wśród mężczyzn Dariusz Hlek – oboje z komendy wojewódzkiej w Szczecinie. W zawodach udział wzięło kilkudziesięciu policjantów z całego kraju.

W trakcie uroczystego zakończenia imprezy mł. insp. Mariusz Dąbek zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie wręczył zwycięzcom puchary ufundowane przez komendanta głównego Policji, a także nagrody ufundowane przez zarząd główny NSZZ Policjantów oraz Stowarzyszenie "Gwardia". Cała impreza zorganizowana przy okazji ogólnopolskiej edycji Powerade Bike Maraton zgromadziła na starcie około 1700 zawodników.

Udział dużej rzeszy kibiców oraz zaangażowanie mediów sprawiło, iż Mistrzostwa Polski Policji - organizowane nieprzerwanie od 2004 r. – stały się doskonałym miejscem do promocji pracy Policji w społeczeństwie. Zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie przekazał podziękowania organizatorom Powerade Bike Maratonu za współudział w organizacji imprezy i zapowiedział kontynuowanie współpracy w przyszłości.

Wyniki:
Kobiety:
1. Ewa Karpienia - KWP Szczecin
2. Katarzyna Mikoś – KWP Kraków
3. Joanna Zabielska – KWP Wrocław

Mężczyźni:
1. Dariusz Hlek – KWP Szczecin
2. Paweł Ziober – KWP Wrocław
3. Marcin Skowronek – KGP Warszawa

Mężczyźni powyżej 40 lat:
1. Piotr Pawłowski – KWP Wrocław
2. Krzysztof Polak – KWP Rzeszów
3. Cezary Ostrowski – KGP Warszawa
 

Powrót na górę strony