Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy brutalnego pobicia zatrzymani

Data publikacji 05.09.2008

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców brutalnego pobicia przechodnia pod jednym z przemyskich lokali. Chuliganom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotnią noc 30 sierpnia, 57-letni mieszkaniec Przemyśla wracał do domu. O 0:30 przechodził koło lokalu przy ulicy Mickiewicza. Wstąpił tam, żeby kupić papierosy. Po wyjściu na ulicę został zaczepiony przez dwóch pijanych, nieznanych mu młodych mężczyzn. Gdy odpowiedział na zaczepkę,napastnicy przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać. Jeden z napastników zaczął skakać mu po nodze w skutek, czego mężczyzna doznał otwartego złamania kości lewej nogi i stracił przytomność. Odzyskał ją dopiero w szpitalu, gdzie natychmiast został operowany.

Policjanci ustalili sprawców tego pobicia. Okazali się nimi dwaj 19-letni mieszkańcy Przemyśla. Jeden był notowany za rozbój, drugi za kradzież.

Wczoraj i dziś przemyscy policjanci zatrzymali chuliganów. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecyduje o środku zapobiegawczym, jaki zostanie wobec nich zastosowany.

 

Powrót na górę strony