Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany sprawca zabójstwa

Data publikacji 07.09.2008

Policjanci z Łodzi zatrzymali 55-letniego sprawcę zabójstwa. Mężczyzna przyszedł w piątek rano do komisariatu i powiadomił o zgonie swojej żony. Policjanci szybko rozwikłali zagadkę jej śmierci. Jak się okazało, zawiadamiający udusił kobietę podczas kłótni. Teraz odpowie za zabójstwo.

W piątek rano do jednego z łódzkich komisariatów zgłosił się mieszkaniec ul. Mochnackiego. Poinformował policjantów o zgonie swojej żony. Mężczyzna twierdził, że w nocy przez kilka godzin nie było go w domu. Kiedy wrócił, jego żona już nie żyła.

Na miejsce natychmiast skierowano ekipę operacyjno – dochodzeniową. Ciało 55-letniej kobiety leżało w mieszkaniu. Lekarz sądowy jako przyczynę zgonu wskazał uduszenie. Policjanci od razu zaczęli ustalać świadków zdarzenia. Zależało im, by jak najszybciej wyjaśnić, kto przyczynił się do śmierci 55-latki. Z każdą godziną krąg podejrzanych zawężał się. W końcu policjanci mieli już pewność. Wszystko wskazywało na to, że związek ze śmiercią kobiety ma jej mąż.

55-letni łodzianin został zatrzymany. Jak się okazało, małżonkowie podczas picia alkoholu pokłócili się. W pewnym momencie mężczyzna wyszedł z domu. Kiedy wrócił, kłótnia rozgorzała na nowo. Nagle mężczyzna zaczął dusić żonę. To doprowadziło do jej śmierci. 55-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Powrót na górę strony