Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za narkotyki

Data publikacji 08.09.2008

Wałbrzyscy policjanci przeprowadzili w ostatnich dniach akcję wymierzoną przeciwko dilerom narkotykowym i osobom posiadającym środki odurzające. Zatrzymali 52 osoby i zabezpieczyli blisko 2400 porcji marihuany, 463 "działek" amfetaminy, a także haszysz i tabletki ekstazy. Najmłodsza zatrzymana, która udostępniała narkotyki innym dzieciom, miała 16 lat.

Policjanci z Wałbrzycha zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w dilerów i osoby posiadające narkotyki. W rezultacie zatrzymali 52 osoby. Wśród nich byli dwaj 20-latkowie, którzy mieli przy sobie ponad 2200 porcji marihuany. Narkotyki ukryli w samochodzie, którym się poruszali. W ręce funkcjonariuszy wpadł także 45-letni mężczyzna, który posiadał blisko 260 porcji amfetaminy, 40 tabletek ekstazy oraz 16 „działek” marihuany.

Wśród zatrzymanych przez funkcjonariuszy osób znalazła się 16-letnia dziewczyna, która udostępniała narkotyki trzem chłopcom w wieku od 14 do 16 lat. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który podejmie decyzję o dalszym losie młodej dilerki.

Wałbrzyscy policjanci zapowiadają, że nie była to ostatnia tego typu akcja.

Powrót na górę strony