Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani wandale zatrzymani

Data publikacji 09.09.2008

Funkcjonariusze z Nowego Portu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wczorajszej nocy zniszczyli 4 samochody skacząc po ich dachach. Straty tylko w dwóch zniszczonych autach wstępnie oceniono na 6,5 tys. zł. Obaj zatrzymani odpowiedzą za zniszczenie mienia. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy policjanci z Nowego Portu otrzymali zgłoszenie o tym, że na ul. Wyzwolenia dwóch mężczyzn dewastuje samochody. Policjanci szybko przyjechali na miejsce. Zatrzymali tam dwóch mieszkańców Gdańska. Okazało się że 23-latek i 42- latek postanowili poskakać po samochodach i w wyniku realizacji tego pomysłu zniszczyli cztery auta. Wandale wyrwali antenę w skodzie, wgnietli dach w seicento i w fordzie, również na dachu i bagażniku mercedesa zostawili odciski swoich butów.

Jak do tej pory właściciele fiata i forda ocenili straty na 6,5 tys.

W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi, każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. Nie potrafili podać przyczyn swojego zachowania. Teraz odpowiedzą za zniszczenie mienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony