Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podpalił swoją dziewczynę i dziecko

Data publikacji 09.09.2008

19-latek, który dziś w południe najpierw oblał łatwopalną cieczą a później podpalił swoją 17-letnią dziewczynę i ich 15-miesięczne dziecko został zatrzymany. Matka z dzieckiem z poparzeniami ciała trafili do szpitala. Na szczęście ich stan zdrowia nie zagraża życiu. Jutro mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury.

19-letni Przemysław G. został zatrzymany przed godz. 16.00. Jadącego fiatem 126 p zauważyli w Starym Zamościu policjanci z Jzbicy, którzy wiedzieli o poszukiwaniach sprawcy. Zatrzymany przez nich 19-latek został przewieziony do komendy miejskij Policji w Zamościu i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak ustalili policjanci dziś w południe 19-latek przyszedł do domu, w którym mieszka jego 17-letnia dziewczyna. Młoda kobieta w tym czasie spała w pokoju wraz z ich 15-miesięcznym dzieckiem. Mężczyzna miał przy sobie butelkę z łatwopalną cieczą, którą polał matkę i synka a następnie podpalił . Po tym zdarzeniu uciekł. Rodzina dziewczyny zawiadomiła pogotowie i Policję.

17-latka wraz z dzieckiem przewieziona została do szpitala. Dziewczyna ma poparzenia 2-3 stopnia. Poparzeniu uległa twarz, ręce i tułów. Jej dziecko doznało poparzeń 1 i 2 stopnia: ręki i twarzy. Lekarze określają ich stan zdrowia jako nie zagrażający ich życiu.

Zatrzymany 19-latek będzie przesłuchany. Jutro zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.
 

Powrót na górę strony