Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za uprowadzenie

Data publikacji 10.09.2008

Policjanci z Wrocławia uwolnili młodą kobietę porwaną dla okupu i zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o jej uprowadzenie. Sprawcy wpadli po pościgu, podczas którego policjanci musieli użyć broni. W ich zatrzymaniu brali udział najbardziej doświadczeni funkcjonariusze ze specjalnej grupy powołanej przez komendanta wojewódzkiego. Policjanci odzyskali też pieniądze z okupu. Teraz nadal pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy.

Nad sprawą uprowadzenia młodej kobiety z Wrocławia pracowali policjanci ze specjalnej grupy powołanej przez komendanta wojewódzkiego. W jej skład weszli najbardziej doświadczeniu funkcjonariusze z pionów kryminalnego i dochodzeniowego. W działaniach wspierali ich antyterroryści.

Dzisiaj nad ranem po pościgu policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie. Działania Policji w tej sprawie musiały być zdecydowane i dynamiczne. Podczas pościgu funkcjonariusze użyli broni. Policjanci odzyskali pieniądze z okupu. Kobieta została uwolniona. Cała i zdrowa wróciła do domu. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą.

Powrót na górę strony