Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

7-letni chłopiec pilnował pijanej matki

Data publikacji 11.09.2008

Kompletnie pijaną kobietę znaleziono dzisiejszej nocy na jednej z głównych ulic Tczewa. Leżącej, nieprzytomnej 24-latce towarzyszył jej 7-letni syn. Kobietę przewieziono do szpitala, zaś po odbiór dziecka zgłosił się dziadek…. który również był pijany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

Dzisiaj tuż po północy tczewscy policjanci zostali poinformowani przez personel szpitala w Tczewie o przywiezieniu do izby przyjęć kompletnie pijanej kobiety. Leżącej, nieprzytomnej kobiecie towarzyszył 7-letni chłopiec, jak się później okazało, jej syn. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 24-letnia mieszkanka Tczewa ma ponad 3 promile alkoholu. Jak by tego było mało do szpitala po wnuczka zgłosił się jego 46-letni dziadek, który również był pijany. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ostatecznie policjanci zawieźli chłopca do babci, gdzie chłopiec spędził noc.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta upiła się w jednym z barów na terenie Tczewa, gdzie w późnych godzinach wieczornych przebywała ze swoim 7-letnim synem. Pijana nie miała siły o własnych siłach wrócić do domu. Leżącą w towarzystwie synka znaleźli przechodnie, którzy zaalarmowali pogotowie a to z kolei Policję. Niewykluczone, że to nie pierwsza tego typu sytuacja i że matka częściej „gościła” w barze z dzieckiem.

Teraz sprawa nieodpowiedzialnej matki zostanie skierowana do sądu rodzinnego.

Powrót na górę strony