Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy pobicia zatrzymani

Data publikacji 11.09.2008

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o pobicie pracownika ochrony jednego ze sklepów. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów po krótkim pościgu. Obaj napastnicy byli nietrzeźwi.

Wczoraj około 20:10 dyżurny komendy powiatowej Policji w Oławie został poinformowany o pobiciu pracownika ochrony przed jednym ze sklepów. Na miejsce skierowany został patrol policji. Tam funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Jak się okazało sprawcy wyładowali agresję na pracowniku ochrony po tym jak ten zwrócił uwagę, by jeden z nich nie załatwiał swoich potrzeb fizjologicznych na znajdujący się przed sklepem klomb. Poszkodowany doznał obrażeń twarzy oraz ogólnych potłuczeń.


Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiadających podanemu wcześniej rysopisowi. Sprawcami pobicia okazali się dwaj mieszkańcy Oławy w wieku 44 i 46 lat. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Przeprowadzone badanie wykazało u nich od 1,5 do blisko 2 promili alkoholu w organizmie. Obaj zostali zatrzymani do wytrzeźwienia.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Powrót na górę strony