Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy napadu na stację benzynową

Data publikacji 11.09.2008

Dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o napad w czerwcu na stację benzynową, zatrzymali policjanci sekcji kryminalnej komendy miejskiej Policji w Szczecinie. Dane czwartego sprawcy, który jest nadal poszukiwany, są już znane funkcjonariuszom. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy: do napadu na jedną ze stacji benzynowych w Szczecinie doszło w czerwcu około 2:00. Wówczas do budynku wtargnęło troje zamaskowanych mężczyzn. Sprawcy skrępowali pracownika stacji i zażądali wydania utargu. Gdy ten odmówił, został dotkliwie pobity. Ze stacji benzynowej napastnicy zabrali telefony komórkowe oraz pieniądze z bieżącego utargu. Po napadzie oddalili się srebrnym samochodem m-ki Audi A6 prowadzonym przez kobietę.

Kryminalni z komendy miejskiej Policji w Szczecinie od tamtego czasu pracowali nad sprawą. Typowania sprawców okazały się słuszne a praca w końcu przyniosła oczekiwane efekty. W ręce policjantów wpadli 30-letni Artur N.,22-letni Wojciech T. oraz 20-letnia Ewelina T. Funkcjonariusze znają również personalia czwartej osoby, która brała udział w napadzie. Jej zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Zatrzymani odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony