Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zajęli II miejsce

Data publikacji 11.09.2008

Jeleniogórscy policjanci reprezentowali komendę miejską Policji w Jeleniej Górze na Powiatowych Mistrzostwach w Siatkówce w Jabloncu nad Nysą. Reprezentanci zajęli II miejsce i otrzymali puchar ufundowany przez komendanta powiatowego Policji w Jabloncu.

Wczoraj w Jabloncu nad Nysą odbyły się I powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej, których organizatorem była komenda powiatowa Policji w Jabloncu. Do udziału w zawodach organizatorzy zaprosili między innymi drużynę jeleniogórskich policjantów.

Spotkanie miało służyć nawiązaniu bliższych kontaktów z policjantami z Czech, z którymi funkcjonariusze komendy miejskiej w Jeleniej Górze pełnią wspólne patrole. Uczestnictwo w turnieju było okazją do wymiany informacji o sytuacjach i problemach dotyczących zwalczania przestępczości występującej po obu stronach granicy.

W mistrzostwach udział wzięło osiem drużyn. Stronę czeską reprezentowali funkcjonariusze z komendy powiatowej Policji w Jabloncu oraz strażnicy miejscy. Drużyna reprezentująca komendę miejską Policji w Jeleniej Górze w turnieju zajęła II miejsce i otrzymała puchar ufundowany przez komendanta powiatowego Policji w Jabloncu, medal oraz piłkę siatkową.

Powrót na górę strony