Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Minister i komendant nagrodzili policjantów

Data publikacji 12.09.2008

Wicepremier Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorz Schetyna, Komendant Główny Policji generalny inspektor Andrzej Matejuk, wojewoda dolnośląski i zastępcy dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego spotkali się dzisiaj o 15:30 w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu z funkcjonariuszami, którzy uwolnili porwaną wrocławiankę i odzyskali okup. Rozwiązali też sprawę napadów na banki.

Policjanci za specjalnej grupy powołanej przez komendanta wojewódzkiego wykazali się profesjonalizmem i sprawnością działania. Dzięki ich zaangażowaniu zatrzymano niebezpiecznych przestępców, którzy porwali dla okupu mieszkankę Wrocławia, a wcześniej dokonywali zuchwałych napadów na placówki bankowe. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorz Schetyna podziękował policjantom za dobrą pracę oraz wspólnie z Komendantem Głównym Policji wręczył funkcjonariuszom nagrody.

Komendant Główny Policji podziękował również pani prokurator z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, która od samego początku współpracowała przy tej sprawie z policjantami.

Powrót na górę strony