Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej samochodów wpadł w ręce Policji

Data publikacji 13.09.2008

Policjanci z Dzierżoniowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże samochodów. Na jego posesji zabezpieczyli dwa kradzione auta. Sprawca kradł głównie samochody marki Audi . Teraz za przestępstwa jakich się dopuścił stanie przed sądem. Za włamania i kradzieże aut grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy powiatowej Policji w Dzierżoniowie pracowali nad tą sprawąjuż od pewnego czasu. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. W ich ręce wpadł 22 - letni złodziej samochodów, mieszkaniec powiatu świdnickiego. Na jego posesji funkcjonariusze zabezpieczyli dwa skradzione samochody.

Jak ustalili policjanci sprawca kradł w nocy. Jego łupem padały głównie samochody marki Audi zaparkowane na ulicy, pod domami. W ten sposób ukradł, co najmniej kilka samochodów z terenu Bielawy, Dzierżoniowa i Wrocławia. Wśród skradzionych samochodów znalazł się również vw transporter, którego policjanci odzyskali na posesji podejrzanego. Zabezpieczyli tam również skradzione wcześniej audi.

Funkcjonariusze znaleźli dodatkowo umowy kupna – sprzedaży i kluczyki do samochodów potwierdzające przestępczą działalność 22-latka.

Teraz zatrzymany za przestępstwa, których się dopuścił odpowie przed sądem. Za włamania do samochodów i ich kradzieże grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia
wolności.

Policjanci ustalają czy przestępca działał sam, czy też miał wspólników.
 

Powrót na górę strony