Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlarz narkotyków zatrzymany

Data publikacji 13.09.2008

Działdowscy kryminalni zatrzymali 25-letniego Andrzeja C., trudniącego się handlem narkotyków. Oprócz mieszkańca Działdowa w ręce policjantów trafił jeden z jego klientów. Przy obu mężczyznach funkcjonariusze znaleźli również sporą ilość narkotyków. Za handel środkami odurzającymi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn na jednej z ulic miasta. Policjanci już od dłuższego czasu podejrzewali jednego z nich o handel środkami odurzającymi. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Andrzej Ch. posiadał przy sobie 28 woreczków z amfetaminą oraz 17 woreczków z marihuaną. Jego kolega 27-letni Wojciech L. miał 0,68 grama marihuany.


Jak wykazały policyjne ustalenia 25-latek swój proceder prowadził w rejonie ul. Nidzickiej, w pobliżu jednej ze szkół podstawowych.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za handel środkami odurzającymi grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają, jaka ilość narkotyków mogła trafić na działdowski rynek.

 

Powrót na górę strony