Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla narkotykowego dilera

Data publikacji 14.09.2008

Na dwa miesiące trafił do aresztu diler z bydgoskiego Fordonu. Jego "klienci" decyzją prokuratora podpisywać będą listę osób dozorowanych. Za handel narkotykami grozi kara więzienia nawet do 10 lat.

O sprawie informowaliśmy w piątek (12.09). Policjanci z sekcji kryminalnej od dłuższego czasu obserwowali 22-letniego mieszkańca bydgoskiego Fordonu podejrzewanego o handel narkotykami. Podczas prowadzonych czynności rozpytali i sprawdzili wiele osób i miejsc. Efektem tych działań było zatrzymanie kilku osób, które "zaopatrywały" się u 22-latka.

Przy młodych ludziach policjanci znaleźli pojedyncze woreczki strunowe ze środkami odurzającymi. Podczas zatrzymania nie znaleziono przy 22-letnim mężczyźnie środków odurzających. Natomiast w czasie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli narkotyki, wagę oraz puste woreczki strunowe.

Diler i trójka jego "klientów", w wieku 25 i 26 lat, trafili do policyjnego aresztu. Na wniosek policji i prokuratora sąd aresztował na dwa miesiące 22-letniego mieszkańca Fordonu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Jego "klienci" trafili pod policyjny dozór. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony