Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani dwaj kibice

Data publikacji 14.09.2008

Policjanci biorący udział w zabezpieczeniu meczu ligowego, zatrzymali dwóch kibiców, którzy w czasie meczu "Legii Warszawa" i "Arki Gdynia" zakłócili porządek. Zatrzymani odpowiedzą za zakłócenie ładu i porządku publicznego oraz wtargnięcie na stadion.

Wczoraj na stadionie klubu piłkarskiego "Legia Warszawa" przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie odbył się mecz ligowy pomiędzy "Legią Warszawa" i "Arką Gdynia".

Oprócz miłośników piłki nożnej, nie mogło tam zabraknąć stołecznych policjantów. Stróże prawa pilnowali porządku i bezpieczeństwa obywateli. Niestety, nie obyło się bez zatrzymań osób, które ten ład zakłóciły. W trakcie trwania meczu mundurowi zmuszeni byli natychmiast reagować na niecodzienne zachowanie dwóch mężczyzn obecnych na stadionie.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce zaraz po rozpoczęciu spotkania. 38-letni Norbert S. bez biletu wtargnął na teren stadionu. Odwagi dodały mu prawdopodobnie procenty. Okazało się, że w organizmie miał dwa promile alkoholu. Resztę spotkania i najbliższe godziny, mężczyzna spędził w izbie wytrzeźwień.

Drugi z zatrzymanych, 26-letni Dariusz S., tuż przed zakończeniem spotkania, odpalił na stadionie racę. Szybko, w towarzystwie policjantów opuścił obiekt sportowy.

Dzisiaj mężczyźni staną przed sądem, który w trybie przyspieszonym zadecyduje o ich dalszych losach.
 

Powrót na górę strony