Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tunelem jechał pod prąd

Data publikacji 14.09.2008

O prawdziwym szczęściu w nieszczęściu może mówić 33-letni mężczyzna, który pod prąd wjechał do tunelu na Wisłostradzie. Z niegroźnymi potłuczeniami trafił do warszawskiego szpitala. W wyniku tego zdarzenia żaden z pasażerów dwóch innych pojazdów nie odniósł żadnych obrażeń.

Do całego zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na Wisłostradzie. Jadący w kierunku Mokotowa, 33-latek, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, wjechał do tunelu. Niebezpieczeństwo polegało na tym, że w tym miejscu kierunek ruchu odbywał się w przeciwnym kierunku, w którym mężczyzna podróżował.


Natychmiastowa reakcja innych kierujących nie dopuściła do prawdziwej tragedii. Niestety nie udało się uniknąć zderzenia. Sprawca tego zamieszania swoim audi uderzył w dwa inne pojazdy. Na szczęście kierowcy ani pasażerowi opla i toyoty nie ucierpieli i nie odnieśli żadnych obrażeń.

33-latek z niegroźnymi obrażeniami trafił pod opiekę lekarzy. Teraz odpowie za nieostrożność na drodze oraz za nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów na drodze.

Powrót na górę strony