Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najlepsza para patrolowa jest z Krakowa

Data publikacji 15.09.2008

Reprezentacja komendy wojewódzkiej Policji w Krakowie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej XV Turnieju Par Patrolowych "Patrol roku", który zakończył się w słupskiej Szkole Policji.. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca KWP w Białymstoku a trzecie - KWP w Katowicach. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył patrol reprezentujący komendę Miejską Policji w Krakowie, w składzie: st.sierż. Marek Sala i sierż. Jacek Królik.

Udział w 15. edycji zmagań wzięły po dwa patrole z każdej komendy wojewódzkiej Policji, a także z Komendy Stołecznej. Policjanci, którzy przyjechali do Słupska to zwycięzcy konkursów wojewódzkich.

Przez trzy dni patrole prewencji rywalizowały ze sobą między innymi w interwencjach domowych, udzielaniu pierwszej pomocy, strzelaniu i technikach obezwładniania niebezpiecznego przestępcy.

Policyjne zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie ludzi młodych. W ostatnim dniu turnieju w ramach Dnia Otwartej Szkoły ponad pół tysiąca osób obserwowało zmagania na torze przeszkód a następnie uroczyste zakończenie.

Film Najlepsza para patrolowa jest z Krakowa


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Najlepsza para patrolowa jest z Krakowa (format flv - rozmiar 6.71 MB)

Film Najlepsza para patrolowa jest z Krakowa


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Najlepsza para patrolowa jest z Krakowa (format flv - rozmiar 5.77 MB)

Powrót na górę strony