Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójca w rękach policji

Data publikacji 15.09.2008

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zamordowanie 47-latka. Ciało ofiary znalazła kobieta, która wróciła do domu po tygodniowym urlopie. Policjanci szybko namierzyli sprawcę zbrodni. Zabójcą okazał się 23-letni mężczyzna, notowany za inne przestępstwa.

W nocy z soboty na niedzielę do komisariatu Policji w Dęblinie zgłosiła się kobieta z informacją, że w jej mieszkaniu znajdują się zwłoki mężczyzny. Lekarz wstępnie określił, że do zgonu doszło kilka dni wcześniej. Mężczyzna miał widoczne rany głowy.

Zmarłym okazał się pochodzący z pow. ryckiego 47 – letni Tadeusz K. bez stałego miejsca zameldowania. Mężczyzna pracował w Warszawie gdzie wynajmował mieszkanie. Gdy przyjeżdżał do Dęblina mieszkał u swojej znajomej. Miał przeszłość kryminalną i był dobrze znany policjantom.
Jak ustalili policjanci Tadeusz K. ostatni raz widziany był 8 września w godzinach popołudniowych w towarzystwie młodego chłopaka o imieniu Radek. Funkcjonariusze podążyli tym tropem i ustalili dokładne personalia mężczyzny.23 - letni Radosław A. został zatrzymany w niedzielę o 21 w okolicy swojego miejsca zamieszkania w powiecie mławskim.

Przyznał się do zabójstwa swojego znajomego. Wskazał również miejsce ukrycia siekiery, którą zabił. Policjanci wyjaśniają okoliczności zabójstwa. Wiadomo, że od niemal dwóch lat mężczyźni razem pracowali i mieszkali w Warszawie. Razem też przyjeżdżali do Dęblina. Wstępnie wykluczono motyw rabunkowy.
 

Powrót na górę strony