Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Przesłuchanie" przy pomocy żelazka

Data publikacji 16.09.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców jednej z podkieleckich miejscowości. 25 i 28-latek podejrzewani są o pobicie oraz o przypalanie żelazkiem 24-latka, z którym w jednym z mieszkań wspólnie pili alkohol.

Do całego zdarzenia doszło w mieszkaniu w jednej z podkieleckich miejscowości w ostatnią sobotę. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów początkowo cała trójka zgodnie ze sobą imprezowała. Prawdopodobnie w pewnej chwili jednego ze sprawców zainteresował telefon komórkowy 24-latka. Kiedy mężczyźni zaczęli przeglądać jego zawartość, zorientowali się, że wśród zapisanych w aparacie numerów, znajduje się także numer na Policję. Najprawdopodobniej chcieli się dowiedzieć po co jest on potrzebny ich kompanowi od kieliszka i dlatego zaczęli go bić i kopać po całym ciele. Nie mogąc wydobyć w ten sposób od 24-latka żadnych zadawalających ich "zeznań", wzięli żelazko elektryczne i przy jego pomocy zaczęli się znęcać nad mężczyzną. Kiedy skończyli swoje "przesłuchanie", wypuścili swoją ofiarę z mieszkania. Mężczyzna wrócił do domu skąd został przewieziony do szpitala.

Powiadomieni o całym zajściu policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. 28-latek ma już zasądzony tymczasowy dwumiesięczny areszt. Dzisiaj w ręce policjantów trafił także drugi ze sprawców. Obu mężczyznom za to co zrobili może grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony