Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

www.nadrogach.pl – bezpiecznie do celu

Data publikacji 16.09.2008

Komenda Główna Policji wspólnie z Polską Agencją Prasową i "Krewniakami” zainaugurowali działanie portalu www.nadrogach.pl. Serwis ma na celu promowanie właściwych postaw na drodze, a także uświadamianie użytkownikom ruchu zagrożenia płynące z nieprawidłowego zachowywania się podczas jazdy.

Komendant Główny Policji, gen. Andrzej Matejuk był honorowym gościem konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj o godzinie 14.00 w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej.

Celem konferencji była inauguracja portalu www.nadrogach.pl, który jest efektem współpracy PAP-u i "Krewniaków”. Do tego dzieła dołączyła jako partner merytoryczny Komenda Główna Policji.

Serwis propaguje bezpieczeństwo na polskich drogach, a także obejmuje wszystkie najważniejsze kwestie mogące wpłynąć na zmniejszenie liczby wypadków.

Jeżdżącą wizytówką portalu będzie budowana przez „Krewniaków” najnowocześniejsza na świecie mobilna stacja krwiodawstwa - Autobus do poboru krwi im. Jana Pawła II, dzięki któremu w Polsce już nigdy nie zabraknie krwi.

Witrynę wspierają przedstawiciele świata kultury, sportu i mediów, m.in. Cezary Harasimowicz, Iwona Guzowska, Przemysław Saleta, Andrzej Supron, Małgorzata Lewińska, Włodzimierz Zientarski, Marek Siudym.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 10.26 MB)

Powrót na górę strony