Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znaleziono martwego noworodka

Data publikacji 17.09.2008

Lekarz zawiadomił Policję, że do szpitala trafiła 29-letnia pacjentka po porodzie, który przebyła w pozaszpitalnych warunkach. Kobieta zaprzeczyła temu. Policjanci w mieszkaniu małżeństwa znaleźli w szafie zwłoki noworodka. Do sprawy zatrzymany został mąż kobiety, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sekcji zwłok będzie znana przyczyna śmierci noworodka.

Wczoraj około godziny 23:50 dyżurny komendy miejskiej we Włocławku otrzymał zgłoszenie od lekarza szpitala, że na oddział trafiła 29-letnia kobieta. Po przeprowadzonym badaniu, lekarz stwierdził, że pacjentka jest po porodzie przebytym w warunkach pozaszpitalnych.

Zarówno kobieta, jak i jej 29-letni mąż zaprzeczyli temu. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania małżeństwa. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania w szafie znaleźli zwłoki noworodka płci męskiej. Na miejsce natychmiast wezwano prokuratora i biegłego lekarza.

Do sprawy tej zatrzymano w policyjnym areszcie męża kobiety, który w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sekcja zwłok noworodka ustali przyczynę śmierci.
 

Powrót na górę strony