Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant przed służbą uratował kobietę

Data publikacji 17.09.2008

W piwnicy jednego z domów rodzinnych na terenie miasta doszło do wybuchu pieca. W okolicy zdarzenia przebywał działdowski policjant, który natychmiast zareagował na wołanie o pomoc. 29-letni funkcjonariusz wyprowadził poszkodowaną z piwnicy. Kobieta z ogólnymi poparzeniami została przewieziona do szpitala.

Wczoraj około 19:30 w jednym z domów rodzinnych w Działdowie przy ul. ZHP doszło do wybuchu pieca. W okolicy zdarzenia przebywał policjant z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego działdowskiej Komendy Policji, który właśnie szedł do pracy. Jak wynika z relacji 29-letniego funkcjonariusza, najpierw usłyszał wybuch a chwilę później wołanie o pomoc. Policjant natychmiast wbiegł do piwnicy domu. Wszędzie było pełno dymu i tylko dzięki temu, że wołanie o pomoc nie ustawało, udało mu się odnaleźć kobietę. Funkcjonariusz wyprowadził ranną z zagrożonego miejsca i wezwał pogotowie ratunkowe.

Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami i poparzeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 

Powrót na górę strony