Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 1000 porcji amfetaminy i kradzione auto

Data publikacji 17.09.2008

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. W aucie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1000 działek amfetaminy o wartości blisko 10 tys. zł. Ponadto w jego garażu znaleziono auto, o wartości blisko 200 tys. skradzione w ubiegłym roku w Czechach. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami sekcji kryminalnej komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 37-letniego mieszkańca jednej z podjeleniogórskich miejscowości, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz paserkę.

Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. 16 września 2008 roku po godzinie 12:00, w jednej z miejscowości gminy Stara Kamienica, policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. W schowku samochodu znaleźli ukryty worek, w którym było około 1000 porcji amfetaminy. Wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi blisko 10 tys. zł. Ponadto w trakcie przeszukania garażu funkcjonariusze znaleźli auto o wartości około 200 tys. złotych, które zostało skradzione w ubiegłym roku w Czechach.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz paserkę grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej notowany przez policję.
 

Powrót na górę strony