Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany 3 listami gończymi

Data publikacji 18.09.2008

Olsztyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. 21-letni Marcin Ł. uciekając przed funkcjonariuszami przepłynął Łynę i ukrył się w zaroślach. W odzieży, którą porzucił były 3 woreczki z marihuaną. Teraz mieszkaniec Olsztyna odpowie przed sądem przede wszystkim za kradzież w warunkach recydywy. Grozi mu nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności.

Olsztyńscy policjanci zatrzymali wczoraj Marcina Ł. Mężczyzna był poszukiwany za uchylanie się od odbywania kary za kradzież rozbójniczą. 21-latek ma na swoim koncie również przywłaszczenie mienia. W miniony poniedziałek natomiast ukradł również rynny z jednego z olsztyńskich urzędów. Przygotował je do sprzedaży w skupie złomu, ale ponieważ był poszukiwany poprosił znajomego, aby sprzedał je pod swoim nazwiskiem.
Policjanci wpadli na trop Marcina Ł. wczoraj rano i zatrzymali go na terenie Olsztyna. Mężczyzna uciekając w akcie desperacji porzucił kurtkę, w której policjanci znaleźli 3 woreczki z marihuaną. 21-latek przepłynął Łynę i schował się w zaroślach. Teraz stanie przed sądem. Odpowie przede wszystkim za kradzież w warunkach recydywy. Grozi mu do 7,5 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony